Kvepalai vyrams TOPKvepalai vyrams TOP
Kokius kvapus dažniausiai dovanojama JAM ypatingomis progomis?

Kvepalai vyrams TOP sąrašas priklauso nuo daug įvairių aplinkybių. PAgal tai, kas yra reklamuojama labiausiai, kam taikomos didžiausios nuolaidos ir apie ką kalba patys vyrai – jiems ir yra dovanojama. Kasmet TOP sąrašas keičiasi, ir kvepalai šokinėja iš vienos apdovanotosios iki kitos apdovanotosios vietos. Tad jeigu norite, kad vyrams būtų padovanota kažkas tikrai įspūdingo, štai jums keletas aprašymų tų kvepalų, kurie neišvengiamai nuolat patenka į perkamiausiųjų sąrašus.

Kvepalai su rinkiniais

Visų pirma, tai reikėtų pastebėti, kad dažniausiai kvepalai vyrams TOP būna tie, kurie yra dovanojami. Jau tapo įprasta, kad padovanojami dažniausiai tie, kurie kartu eina kažkokiame rinkinyje – to paties ženklo putos, skutimosi želė, losjonas ir kvepalai.  Toks derinukas, dovanojamas vyrams yra labai populiarus, patenkantis į TOP sąrašus.

„Suprasti tokią logiką visai nesunku“, - sako viena jauna žmona. „Tiesiog visada prieš šventes, tokias, kurias švenčiame ne tik mudu, bet ir visa Lietuva, einu po miestą, per prekybos centrus ir pastebiu akį traukiančias supakuotas dovanas. Kur ir atsiduria dažnai kvepalai vyrams TOP. Pamatau gražiai supakuotas skutimosi želes, tualetinį vandenį ir aišku kvepalus, visa tai kokios nors vienos žinomos firmos – tai kaip nepadovanosi tokio dalyko? Juk norisi savo mylimajam padaryti dovaną, norisi jį nustebinti, pradžiuginti ir jam padovanoti kažką gražaus, kažką, dėl ko jis norės tau pakštelti į skruostą. Maniškis yra labai jautrus kvapams, todėl būtent kvepalai vyrams – top dovana jo jautriai uoslei“, - pasakoja viena dovanų pirkėja.

Žinomų firmų

Kita kategorija, kuri yra ypač perkama ir graibstoma – tai puikiai žinomi geriausi kvepalai vyrams, pažymėti garsiu ir kartais net prabangiu laikomu prekės ženklu. Į tokį sąrašą atsiduria, tarkime Diesel kvepalai vyrams. Moterys, norėdamos juos padovanoti savo antroms pusėms, dažnai eina į specialias ir specializuotas parduotuves ir ten klausia, prašo būtent minėtosios prekės. Ieško jos tol, kol suranda ir kol gali nupirkti, padovanoti. Žinoma, karaliauja rinkoje ne tik Diesel, bet ir, pavyzdžiui, Versace kvepalai vyrams. Kurie yra labai populiarūs ir moterims. Vienos kvepalų parduotuvės pardavėja konsultantė pasakoja:

„Visada jaučiame didelį pirkėjų antplūdį prieš Valentino dieną, Kalėdas, Naujuosius metus, Velykas ir netgi prieš mokslo metų pradžią. Taip pat vasaros pradžią – tada dažnai yra ieškomi geri kvepalai vyrams, nes pasitaiko daug sutuoktuvių. Na o jaunajam padovanoti tokią dovaną – tikrai gražus gestas. Taigi, moterys ateina ir klausia, kokie yra skaniausi kvepalai vyrams. Tas klausimas visad išmuša iš vėžių – juk negaliu tiesiog imti ir taip tiesmukai pasakyti, kurie.

Kurie, kurie – tie, kurie jam patinka, kurie jam kvepia, kurie jam žinomi ir atpažįstami, kaip geri. Sunku būna parduoti tada, kai nežino, ko nori, tačiau kažko nori. Vieną kartą, kaip dažnai ir būna, atėjo viena pirkėja, ir ėmė sakyti, kad norėtų išrinkti kažką labai gerai kvepiančio savo vyrui. Tačiau pati tuo metu sirgo sloga. Įsivaizduojate? Atėjo pirkti ir išsirinkti, kai pati nieko neužuodžia. Taigi, uždavinėjo man klausimus, kas yra labiausiai perkama, dėl kokių priežasčių. Aš galėjau atsakyti į tokius klausimus, nes, tarkime, pas kaip tik tą savaitę dėl nuolaidos labai populiarūs buvo Armani kvepalai vyrams. Tačiau vėliau atidariusi buteliukus įvairius, ji klausinėjo, koks yra vieno ar kito kvapo skonis ( ar kvapas). Ar įsivaizduojate – juk kvepalų reklama pasitelkia tiek daug įvaizdžių, kad išreikštų metaforomis kvapą, na o man teko taip keliais žodžiais apibūdinti. Tačiau galų gale pirkėja nusipirkusi Armani išėjo patenkinta“, - pasakoja pardavėja.


Comments are closed.